BTA10-600BWRG
TME
BTA10-600BWRG RSS 7.72 7.72 6.28 + VAT
MPN:
BTA10-600BWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.13% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
7.73
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 200+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 600V; 12A; TO220ABIns; Igt: 50mA; Snubberless™