BTA12-600SWRG
TME
BTA12-600SWRG RSS 6.83 6.83 5.55 + VAT
MPN:
BTA12-600SWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.85
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+ 100+ 500+ 1000+
Triak; 600V; 12A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic level