BTB06-600TRG
TME
BTB06-600TRG RSS 2.68 2.68 2.18 + VAT
MPN:
BTB06-600TRG
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-16% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.20
Ilość [ x szt]: 100+ 250+ 500+ 1000+ 1250+ 2000+ 2500+ 5000+ 10000+
Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA