BTA16-800BWRG
TME
BTA16-800BWRG RSS 7.98 7.98 6.49 + VAT
MPN:
BTA16-800BWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.37% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
8.01
Ilość [ x szt]: 2+ 10+ 20+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 50mA; Snubberless™