BZT52H-B2V7.115
Wekton
BZT52H-B2V7.115 RSS 0.95 0.95 x 78
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BZT52H-B2V7.115
Minimalne zamówienie:
78 szt.
Producent:
Nexperia
Obudowa:
SOD123F
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.26% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.95
Dioda Zenera 0,375W 2,7V 6A SOD123F