F1200D-DIO
TME
F1200D-DIO RSS 2.19 2.19 1.78 + VAT
MPN:
F1200D
Kod:
F1200D-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.9% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
2.21
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 1500+ 2500+
Dioda: prostownicza; THT; 200V; 12A; Ammo Pack; Ifsm: 650A; Ir: 5uA