PSMN6R5-25YLC.115
TME
PSMN6R5-25YLC.115 RSS 2.41 2.41 1.96 + VAT
MPN:
PSMN6R5-25YLC,115
Kod:
PSMN6R5-25YLC.115
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.41% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
2.42
Ilość [ x szt]: 1500+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 25V; 45A; 48W