Wtykowy blok zaciskowy, seria: ISPC 16/2-STGF-10.16 2 -pinowe raster 10.16 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: ISPC 16/2-STGF-10.16 2 -pinowe raster 10.16 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 37.51 37.51 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-17% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
45.45
Złącze PCB, przekrój nominalny: 16 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 76 A, napięcie znamionowe (III/2): 1000 V, powierzchnia styku: Srebrny, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 2, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 2, liczba połączeń: 2, zakres produktu: ISPC 16/.