BT138X-800.127
TME
BT138X-800.127 RSS 6.28 6.28 5.11 + VAT
MPN:
BT138X-800,127
Kod:
BT138X-800.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220FP
Zmiana ceny:
-0.16% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.29
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 12A; TO220FP; Igt: 35/70mA; Ifsm: 95A; 4Q