BT139-800.127
TME
BT139-800.127 RSS 6.69 6.69 5.44 + VAT
MPN:
BT139-800,127
Kod:
BT139-800.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
+1.36% (06.03.2026)
Poprzednia cena:
6.60
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35/70mA; Ifsm: 155A; 4Q