BT139-800G.127
TME
BT139-800G.127 RSS 5.21 5.21 4.24 + VAT
MPN:
BT139-800G,127
Kod:
BT139-800G.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.38% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.23
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50/100mA; Ifsm: 155A; 4Q