BTA316-800E.127
TME
BTA316-800E.127 RSS 4.91 4.91 3.99 + VAT
MPN:
BTA316-800E,127
Kod:
BTA316-800E.127
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.61% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
4.94
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com