BTA06-600CWRG
TME
BTA06-600CWRG RSS 6.48 6.48 5.27 + VAT
MPN:
BTA06-600CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.49
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 600V; 6A; TO220ABIns; Igt: 35mA; Snubberless™