BTA10-600CRG
TME
BTA10-600CRG RSS 6.93 6.93 5.63 + VAT
MPN:
BTA10-600CRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.95
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 600V; 10A; TO220ABIns; Igt: 25mA