BTA10-800CWRG
TME
BTA10-800CWRG RSS 7.21 7.21 5.86 + VAT
MPN:
BTA10-800CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
7.22
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Triak; 800V; 10A; TO220ABIns; Igt: 35mA; Snubberless™