BTA12-700CWRG
TME
BTA12-700CWRG RSS 10.58 10.58 8.60 + VAT
MPN:
BTA12-700CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.61
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Triak; 700V; 12A; TO220ABIns; Igt: 35mA; Snubberless™