BTA12-700SWRG
TME
BTA12-700SWRG RSS 9.48 9.48 7.71 + VAT
MPN:
BTA12-700SWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.21% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
9.50
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+
Triak; 700V; 12A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic level