BTA12-800BWRG
TME
BTA12-800BWRG RSS 7.04 7.04 5.72 + VAT
MPN:
BTA12-800BWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
7.05
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 12A; TO220ABIns; Igt: 50mA; Snubberless™