BTB12-600CRG
TME
BTB12-600CRG RSS 6.23 6.23 5.07 + VAT
MPN:
BTB12-600CRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.32% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.25
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 25mA