TXL025-05S
TME
TXL025-05S RSS 172.74 172.74 140.44 + VAT
MPN:
TXL 025-05S
Kod:
TXL025-05S
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
174.71
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 25W; 5VDC; 5A; OUT: 1