TXL025-12S
TME
TXL025-12S RSS 173.37 173.37 140.95 + VAT
MPN:
TXL 025-12S
Kod:
TXL025-12S
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
175.34
Ilość [ x szt]: 3+ 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 25W; 12VDC; 2,1A