TXL025-15S
TME
TXL025-15S RSS 173.01 173.01 140.66 + VAT
MPN:
TXL 025-15S
Kod:
TXL025-15S
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
174.98
Ilość [ x szt]: 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 25W; 15VDC; 1,7A