TXM015-105
TME
TXM015-105 RSS 96.87 96.87 78.76 + VAT
MPN:
TXM 015-105
Kod:
TXM015-105
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
97.98
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 15W; 5VDC; 3A; OUT: 1