TXM015-112
TME
TXM015-112 RSS 99.00 99.00 80.49 + VAT
MPN:
TXM 015-112
Kod:
TXM015-112
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
98.90
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 15W; 12VDC; 1,3A