TXM015-115
TME
TXM015-115 RSS 97.75 97.75 79.47 + VAT
MPN:
TXM 015-115
Kod:
TXM015-115
Zmiana ceny:
-2.81% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
100.58
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 15W; 15VDC; 1A; OUT: 1