TXM015-124
TME
TXM015-124 RSS 92.36 92.36 75.09 + VAT
MPN:
TXM 015-124
Kod:
TXM015-124
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
93.42
Ilość [ x szt]: 25+ 50+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 15W; 24VDC; 0,7A