HM-1455B1002BU
TME
HM-1455B1002BU RSS 63.33 63.33 51.49 + VAT
MPN:
1455B1002BU
Kod:
HM-1455B1002BU
Zmiana ceny:
+0.09% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
63.27
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 72mm; Y: 100mm; Z: 19mm; aluminium