MJE15031G
TME
MJE15031G RSS 9.10 9.10 7.40 + VAT
MPN:
MJE15031G
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.22% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
9.08
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Tranzystor: PNP; bipolarny; 150V; 8A; 50W; TO220AB