IKW30N60H3
TME
IKW30N60H3 RSS 14.18 14.18 11.53 + VAT
MPN:
IKW30N60H3FKSA1
Kod:
IKW30N60H3
Producent:
INFINEON TECHNOLOGIES
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.21% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
14.15
Ilość [ x szt]: 4+ 10+ 20+ 30+
Tranzystor: IGBT; 600V; 30A; 94W; TO247-3; H3