PHE844RD6100MR30L2
Wekton
PHE844RD6100MR30L2 RSS 5.41 5.41 x 6
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PHE844RD6100MR30L2
Minimalne zamówienie:
6 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.25% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
5.42
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Kondensator polipropylenowy X1 100nF 480VAC RM: 22,5mm