BTA12-700SWRG
Wekton
BTA12-700SWRG RSS 4.87 4.87 x 16
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA12-700SWRG
Minimalne zamówienie:
16 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
4.92
Ilość [ x szt]: 25+
Triak 12A 700V Igt=10mA Logic Level TO220AB-Isolated