PZT2222A.115
TME
PZT2222A.115 RSS 1.93 1.93 1.57 + VAT
MPN:
PZT2222A,115
Kod:
PZT2222A.115
Producent:
Nexperia
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.52% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
1.94
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Tranzystor: NPN; bipolarny; 40V; 0,6A; 1,15W; SC73,SOT223