2W-10R-PT2
TME
2W-10R-PT2 RSS 0.12 0.12 x 2000
MPN:
MOR02SJ0100A1Q
Kod:
2W-10R-PT2
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.18% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.12
Rezystor: metal film; THT; 10Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0,7x25mm; Ø5x12mm