FTR-B4GA012Z Ultra miniature signal relay FTR-B4 12V SMD / 2 changers 2A
reichelt elektronik
FTR-B4GA012Z Ultra miniature signal relay FTR-B4 12V SMD / 2 changers 2A RSS 1.60 1.60 EUR6.83 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FTR-B4GA012Z
Kod:
101956
Producent:
Fujitsu-Takamisawa
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+129% (02.04.2026)
Poprzednia cena:
Ultra miniature signal relay, slim profile 2 changers
Type: ultra-miniature relay Design: SMD assembly Version: 2 changers Technology: monostable Max. switching voltage: 250 VAC Max. switching voltage: 220 VDC Nominal load: 1A / 30V DC Nominal load: 0.3 A / 125 V AC Max switching power: 62 VA Internal resistance (Ri): 1028 ohm Coil voltage: 12 VDC Power consumption during operation: 0.14 W Max. switching current: 2 A Contacts: Au-Ag-Ni Approval: UL, CSA Length: 10.6 mm Width: 5.7 mm Height: 9 mm