NFM21PC104R1E3D CHIP EMI filter, NFM21PC/CC 0805 0.1 µF
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
NFM21PC104R1E3D
Kod:
107631
Producent:
MURATA
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.23% (17.02.2026)
Poprzednia cena:
SMD T-filter, integrated ferrites
Chip: EMIFIL Temperature: -55 - +125°C Insulation resistance: 1000 mOhms Dimensions: 2.0 x 1.25 x 0.85 mm
- Capacity: 0.1 µF - Nominal current: 2 A - Nominal voltage: 25 V DC - Tolerance: +50%/-20%