BTA12-600BWRG TRIAC, 600 V, 12 A, 50 mA Snubberless, TO-220
reichelt elektronik
BTA12-600BWRG TRIAC, 600 V, 12 A, 50 mA Snubberless, TO-220 RSS 0.81 0.81 EUR3.46 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
BTA12-600BWRG
Kod:
111164
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.85% (12.02.2026)
Poprzednia cena:
12 A Triacs TO-220