EEEFC1H330P E-Cap SMD, 33 uF, 50 V, 105°C, 1000 h, low ESR
reichelt elektronik
EEEFC1H330P E-Cap SMD, 33 uF, 50 V, 105°C, 1000 h, low ESR RSS 0.50 0.50 EUR2.13 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EEEFC1H330P
Kod:
200106
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Surface Mount Type
Series: FC (High temperature Lead-Free reflow) Type: V
Features - Endurance : 105°C / 1000 h - Low impedance (1/2 for HA series) - Vibration-proof product is available upon request. (Ø8 mm and larger) - AEC-Q200 qualified.