ECA2AHG221 Elko, radial, 220 µF, 100 V, 105 °C, 12.5 x 25 mm, RM 5
reichelt elektronik
ECA2AHG221 Elko, radial, 220 µF, 100 V, 105 °C, 12.5 x 25 mm, RM 5 RSS 1.02 1.02 EUR4.35 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
ECA2AHG221
Kod:
200377
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Lead Type
Series: NHG Type: A
Features - Endurance : 105°C / 1000 h to 2000 h