242418FPS-6R8N-01 Chip inductor, 242418FPS, 6.8 µH
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
242418FPS-6R8N-01
Kod:
138702
Producent:
FASTRON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.88% (12.02.2026)
Poprzednia cena:
Shielded storage choke
- Tolerance: ± 30% - Inductance: 6.8 µH - DCR max: 44.2 mOhm - Irms: 3.5 A - Dimensions (LxWxH): 6.2 x 6.2 x 4.65 mm