STTH60R04W
Wekton
STTH60R04W RSS 18.13 18.13 x 5
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STTH60R04W
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.56% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
18.23
Ilość [ x szt]: 500+ 1000+
Dioda prostownicza 400V 60A 31ns 0,95V DO247