  1. Kerafol 1.086325.ST.01000.W003387 Therm-conductive pad 1.0mm 3.0W/mK 100x100mm 64.81
    Do sklepu »
    Kerafol 1.086325.ST.01000.W003387 Therm-conductive pad 1.0mm 3.0W/mK 100x100mm
    Kerafol 1.086325.ST.01000.W003387 is a thermal ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    Kerafol
    MPN:
    1.086325.ST.01000.W003387
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
  2. Podkładka termoprzewodząca Kerafol 1.086325.ST.01000.W003387, +180 °C, 3.0 W/mK, (D x S) 100 mm x 100 mm 66.49
    Do sklepu »
    Podkładka termoprzewodząca Kerafol 1.086325.ST.01000.W003387, +180 °C, 3.0 W/mK, (D x S) 100 mm x 100 mm
    Folie KERATHERM® SOFTTHERM®, zwane również ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Kerafol
    MPN:
    1.086325.ST.01000.W003387
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%