  1. ABB CT5L850R/4 1SAJ929501R0850 Przekładnik prądowy Prąd pierwotny 850 A Prąd wtórny 4 A 1 szt. 1119.00
    Do sklepu »
    ABB CT5L850R/4 1SAJ929501R0850 Przekładnik prądowy Prąd pierwotny 850 A Prąd wtórny 4 A 1 szt.
    Przekładnik prądowy do połączenia z UMC (> 63A) ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    1SAJ929501R0850
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  3. Transformator CT5L850R/4 prądowy 3-fazowy zakres prądu znamionowego 500 … 850A 1SAJ929501R0850 3095.87
    Do sklepu »
    Transformator CT5L850R/4 prądowy 3-fazowy zakres prądu znamionowego 500 … 850A 1SAJ929501R0850
    Produkt z kategorii automatyki przemysłowej ABB. ...
    Sklep:
    TIM SA
    MPN:
    1SAJ929501R0850
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4%