  1. BTA204S-800C TO-252 1.49
    Do sklepu »
    BTA204S-800C TO-252
    Triak; It=4A; Vdrm=600V; Igt=35mA BTA204S-800C,118
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.05%
  2. BTA204S-800C.118 2.14 x52
    Do sklepu »
    BTA204S-800C.118
    Triak 4A 800V Igt=35mA TO252
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.29%
    Min. zamówienie:
    52 szt.
    100+ szt.:
    1.71
  3. BTA204S-800C.118 3.20
    BTA204S-800C.118
    Triak; 800V; 4A; DPAK; Igt: 35mA; Ifsm: 25A; 3Q,Hi ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA204S-800C,118
    -0.93%
    10+ szt.:
    2.66
    100+ szt.:
    1.80
    500+ szt.:
    1.41
    1000+ szt.:
    1.30
    2500+ szt.:
    1.19
    BTA204S-800C.118
    Triak; 800V; 4A; 35mA; SMD; sensitive gate; 3Q,Hi- ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.4%
    BTA204S-800C/SMD
    TRIAK BTA204S800C SMD DPAK / TO252 /MARKING ...
    Interchip
    +17%