  1. DP DSEP30-12A DP DSEP30-12A 19.53
    Do sklepu »
    DP DSEP30-12A DP DSEP30-12A
    30A; 1200V; ultra szybka<40ns pakowanie: tube
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LITTELFUSE
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.05%
    Do sklepu »
    DSEP30-12A TO247-2 DIODA FRED 1200V 30A 165W 40ns
    Sklep:
    Gembara
    Dodany:
    Dioda; prostownicza; DSEP30-12A; 30A; 1200V; 40ns; TO247-2pin; THT; IXYS; RoHS
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-2
    Zmiana ceny:
    -3.23%
  4. Dioda; prostownicza; DSEP30-12A; 30A; 1200V; 40ns; TO247AD (TO3P); przewlekany (THT); pojedyncza; IXYS; RoHS 22.11
    Dioda; prostownicza; DSEP30-12A; 30A; 1200V; 40ns; TO247AD (TO3P); przewlekany (THT); pojedyncza; IXYS; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    Obudowa:
    TO-247AD
    -25%
    2+ szt.:
    19.74
    10+ szt.:
    18.69
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    500+ szt.:
  5. DSEP30-12A 23.35
    DSEP30-12A
    Dioda prostownicza FRED 1200V 30A 165W 40ns ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    TO-247AD
    -17%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
  6. DSEP30-12A 24.75
    DSEP30-12A
    Dioda: prostownicza; THT; 1,2kV; 30A; tuba; Ifsm: ...
    TME
    IXYS
    MPN:
    DSEP30-12A
    -0.12%
  8. DSEP30-12A Fast recovery epitaxial diode, TO247AD 1200 V, 30 A 28.24
    DSEP30-12A Fast recovery epitaxial diode, TO247AD 1200 V, 30 A
    Fast recovery epitaxial diode
    reichelt elektronik
    IXYS
    MPN:
    DSEP30-12A
    GTIN13:
    +7%
    DSEP30-12A
    POWER DIODE
    Elektronik-Service
    IXYS - WESTCODE - IXYS UK WESTCO
    IMP-31864
    DSEP30-12A
    Dioda: prostownicza; THT; 1200V; 30A; Opakowanie: ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.43%
  11. Dioda DSEP30-12A 1200V 30A TO247 40ns 37.81
    Dioda DSEP30-12A 1200V 30A TO247 40ns
    Centrum Elektroniki
    TO-247
    +1.02%