    FDPF20N50FT
    Obudowa:
    TO-220F
    Dodany:
  2. FDPF20N50FT TO-220 Full-Pak 8.16
    Do sklepu »
    FDPF20N50FT TO-220 Full-Pak
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 500V; 30V; 260mOhm; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.12%
    Do sklepu »
    FDPF20N50FT
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    FAIRCHILD SEMICONDUCTOR (FSC)
    MPN:
    IMP-34554
  5. FDPF20N50FT 16.80
    FDPF20N50FT
    Tranzystor N-MOSFET 500V 20A 38,5W 0,23R TO220F
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    onsemi
    TO-220F
    Zmiana ceny:
    -85%
    5+ szt.:
    12.92
    20+ szt.:
    9.96
  6. MOSFET Typ N-kanałowy 20 A TO-220F 500 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 250 W onsemi 0.26 Ω FDPF20N50FT 17.58 x2
    MOSFET Typ N-kanałowy 20 A TO-220F 500 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 250 W onsemi 0.26 Ω FDPF20N50FT
    UniFET™ MOSFET to Fairchild Semiconductor ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    onsemi
    MPN:
    FDPF20N50FT
    +17%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    20+ szt.:
    15.14
    200+ szt.:
    1000+ szt.:
    2000+ szt.:
    FDPF20N50FT - Elementy
    Tranzystory MOSFET; FDPF20N50FT; ON SEMICONDUCTOR ...
    Maritex
    ON SEMICONDUCTOR
    FDPF20N50FT
    10+ szt.:
    30+ szt.:
    100+ szt.:
    300+ szt.:
    9.22
  8. FDPF20N50FT 18.34
    FDPF20N50FT
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 500V; 12,9A; 38, ...
    TME
    FDPF20N50FT
    TO-220FP
    -0.11%
    2+ szt.:
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    9.48
    200+ szt.:
    9.11
    FDPF20N50FT
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220FP
    +0.36%