    PIC18F45K20T-I/MV
    IC: mikrokontroler PIC; 64MHz; 1,8÷3,6VDC; SMD; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    PIC18F45K20T-I/MV
    Obudowa:
    UQFN40
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
    Min. zamówienie:
    3 300 szt.
    Do sklepu »
    PIC18F45K20T-I/MV
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40UQFN
    Sklep:
    CuoComponents
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    PIC18F45K20T-I/MV
    Obudowa:
    UQFN40
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +100%
  3. PIC18F45K20-I/P microcontroller - Microchip 11.90
    Do sklepu »
    PIC18F45K20-I/P microcontroller - Microchip
    ... : 40-DIP Download Microchip PIC18F45K20-I/P .pdf ...
    Silicon Ark
    MICROCHIP
    PIC18F45K20-I/P
    DIP40
  4. PIC18F45K20-I/PT - Elementy 12.20
    PIC18F45K20-I/PT - Elementy
    ... MCU 8-bitowe; MICROCHIP; PIC18F45K20-I/PT; PIC ...
    Maritex
    MICROCHIP
    PIC18F45K20-I/PT
    25+ szt.:
    11.13
    PIC18F45K20-I/P
    PIC18F45K20 40-Pin 64MHz 32kB Microcontroller
    Futurlec
    PDIP40
    PIC18F45K20-I/MV
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40UQFN
    CuoComponents
    PIC18F45K20-I/MV
    +100%
  7. 13.64 x1200
    PIC18F45K20T-I/PT
    TME
    PIC18F45K20T-I/PT
    TQFP44
    Min. zamówienie:
    1 200 szt.
  8. PIC18F45K20T-I/ML 14.28 x1600
    PIC18F45K20T-I/ML
    PIC18F45K20T-I/ML
    QFN44
    -6%
  9. PIC18f45k20i/ml PIC18f45k20i/ml 14.79
    PIC18f45k20i/ml PIC18f45k20i/ml
    MCU 8-bit PIC18 PIC RISC 32KB Flash 2.5V/3.3V ...
    Micros
  10. PIC18F45K20-IPT 14.80 x2
    PIC18F45K20-IPT
    Mikrokontroler PIC 8bit 64MHz TQFP44
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    TQFP44
    +1.23%
    2 szt.
    25+ szt.:
    14.80
  11. Mikrokontroler Microchip PIC18F45K20 TQFP 44-pinowy Powierzchnia PIC 32kB 8 bit 64 MHz, 1.54 kB RAM Flash, 1.8 V 15.02 x160
    Mikrokontroler Microchip PIC18F45K20 TQFP 44-pinowy Powierzchnia PIC 32kB 8 bit 64 MHz, 1.54 kB RAM Flash, 1.8 V
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    PIC18F45K20-I/PT
    +24%
    160 szt.
    PIC18F45K20-I/MV
    PIC18F45K20-I/MV
    -1.5%
    5+ szt.:
    146+ szt.:
  13. PIC18F45K20-IPT 16.03
    PIC18F45K20-IPT
    IC: mikrokontroler PIC; 32kB; 64MHz; A/E/USART, ...
    PIC18F45K20-I/PT
    +0.31%
    5+ szt.:
    100+ szt.:
    PIC18F45K20-E/P
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
    PIC18F45K20-E/P
    DIP40
    +100%
  15. PIC18F45K20-I/ML 16.86
    PIC18F45K20-I/ML
    PIC18F45K20-I/ML
    QFN44
    -2.43%