  1. RPSG-160-24 231.24
    Do sklepu »
    RPSG-160-24
    Zasilacz: impulsowy; otwarty; 160W; 127÷370VDC; 90 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    RPSG-160-24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.12%
    5+ szt.:
    220.19
    10+ szt.:
    210.47
    20+ szt.:
  2. RPSG-160-24 231.24
    Do sklepu »
    RPSG-160-24
    Zasilacz Medical 112W 90-264VAC Wyj: 22-27V 4,6A
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MEAN WELL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.05%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  4. MEAN WELL RPSG-160-24 Zasilacz 24 V 6.5 A 161 W 269.00
    MEAN WELL RPSG-160-24 Zasilacz 24 V 6.5 A 161 W
    Conrad Electronic
    MPN:
    RPSG-160-24
    GTIN13:
    +3.86%