  1. RSD-500B-12 1070.54
    Do sklepu »
    RSD-500B-12
    Przetwornica: DC/DC; 420W; Uwej: 16,8÷33,6VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    RSD-500B-12
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.24%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    974.85
    20+ szt.:
    946.68
  2. Przetwornica DC/DC 16,8-33,6 V:12 V 35 A 420 W MEAN WELL RSD-500B-12 1 szt. 1139.00
    Do sklepu »
    Przetwornica DC/DC 16,8-33,6 V:12 V 35 A 420 W MEAN WELL RSD-500B-12 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    RSD-500B-12
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
  3. RSD-500B-12 1219.28
    RSD-500B-12
    Przetwornik DC/DC 420W Wej: 16,8-33,6V Wyj: 12V ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +11%
    5+ szt.:
  4. Przetwornica Dc/Dc 420W 16, 8-33, 6Vdc 12Vdc Rsd Rsd-500B-12 1340.32
    Przetwornica Dc/Dc 420W 16, 8-33, 6Vdc 12Vdc Rsd Rsd-500B-12
    ELEKTRONEST
    +3.88%