  1. RU4S-A220 36.62
    Do sklepu »
    RU4S-A220
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; 4PDT; Ucewki: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Idec
    MPN:
    RU4S-A220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%
    10+ szt.:
    35.10
    50+ szt.:
    33.60
  3. Idec RU4S-A220 RU Series Industrial Relay 220V AC 6A 1 piece general purpose 56.74
    Do sklepu »
    Idec RU4S-A220 RU Series Industrial Relay 220V AC 6A 1 piece general purpose
    Idec's RU4S-A220 is a general purpose power ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    Idec
    MPN:
    RU4S-A220
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.54%
  4. Universal relay, 4 Form C (NO/NC), 220 V (AC), 18.23 kΩ, 6 A, 30 V (DC), 250 V (AC), RU4S-A220 61.56
    Universal relay, 4 Form C (NO/NC), 220 V (AC), 18.23 kΩ, 6 A, 30 V (DC), 250 V (AC), RU4S-A220
    Bürklin Elektronik
    RU4S-A220
    +1.98%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  6. RU4S-A220 240VAC IDEC Plug In Power Relay 6A 4PDT IDEC 208.17
    RU4S-A220 240VAC IDEC Plug In Power Relay 6A 4PDT IDEC
    The RU4S-A220 is a 240VAC general purpose ...
    Switch Electronics
    RU4S-A220
    GTIN13:
    +0.05%