  1. TK33S10N1Z 9.49 x5
    Do sklepu »
    TK33S10N1Z
    Tranzystor N-MOSFET 100V 33A 125W 0,0082R TO252
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TOSHIBA
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +18%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    10+ szt.:
    7.27
    20+ szt.:
    4.92
    Do sklepu »
    TK33S10N1Z,LXHQ
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 100V 33A DPAK
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    TOSHIBA SEMICONDUCT. AND STORAGE
    MPN:
    IMP-98184
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    TK33S10N1Z,LQ